Novinky z nášho blogu

Ďalekohľady a nočné videnie

U nás nájdete binokulárne aj monokulárne ďalekohľady, ktoré vám pomôžu s orientáciou cez deň a hlavne v noci. Ponúka farebné videnie cez deň, čiernobiele v nočnom režime. Pozorovací objekt si môžete približovať a odďaľovať podľa ľubovôle. Takéto zariadenia sú vhodné pre mnoho outdoorových aktivít (rybárčenie, lov, pešiu turistiku, plavbu na lodi, kempovanie v divočine, pozorovanie prírody), ale aj pre pátranie hľadaných osôb.

Čo vlastne znamená nočné videnie? Takéto zariadenie v tme využíva zvyškové svetlo a zosilní ho, aby bolo pre ľudské oko lepšie viditeľné. Pokiaľ je predsa len zvyškového svetla málo, tak využívajú viditeľné aj neviditeľné prísvity – 850nm alebo 940nm. Čím vyššie číslo vlnovej dĺžky, tým je prísvit menej viditeľný.Pri výbere sa vždy zamerajte na počet batérií, od ktorého sa odvíja výdrž zariadenia. Ďalej na maximálnu veľkosť vloženej SD karty, zoom, kvalita fotiek a videí a vodeodolnosť.

Nachádza sa tu 1 produkt.

Zobrazuje sa 1-1 z 1 položiek

Aktívne filtre

Ďalekohľad s nočným videním Bentech ZSNV650
  • Doprava zadarmo

Ďalekohľad s nočným videním Bentech ZSNV650

Monokulárny ďalekohľad s nočným videním je zložený z vysoko kvalitnej elektroniky a optiky LS-650. Ďalekohľad disponuje až päťnásobným 5x Zoomom a až 6x zväčšením. Dosah...

Značka
Bentech
Jazyk menu
anglický
Dosah
Do 400 m
Napájanie
Batériový
Základná cena 209,90 € Cena 189,90 €
There are not enough products in stock
Dostupnosť: Nie je skladom
  • -20,00 €