Novinky z nášho blogu

OTÁZKY O OBJEDNÁVKACH

AKO DLHO TRVÁ DORUČENIE TOVARU?

Objednaný tovar budeme expedovať do 24 hodín od úhrady produktu alebo objednania na dobierku. Výnimku tvoria produkty, ktoré nie sú na sklade – v prípade týchto produktov je v popise poznamenaná dostupnosť.

AKO MÔŽEM ZA TOVAR ZAPLATIŤ?

Platiť môžete tromi spôsobmi:

- V hotovosti pri prevzatí na dobierku alebo v jednej z pobočiek Zásielkovňa
- Platobnou kartou on-line pomocou GoPay
- Bankovým prevodom

JE MOŽNÉ TOVAR VYZDVIHNÚŤ OSOBNE?

Nie, tovar je možné na Slovensku len objednať. Vyzdvihnúť si ho ale môžete aj na jednej z pobočiek Zásielkovňa. Viac informácií o pobočkách nájdete TU.

AKO JE TO S REAKLAMÁCIOU?

Poskytujeme štandardnú záručnú lehotu 24 mesiacov. Pokiaľ nebudete s výrobkom spokojní, najskôr nás kontaktujte na e-mailovú adresu: info@najfotopasce.sk
90% reklamácií vyriešime do jedného týždňa.

OTÁZKY O PRODUKTOCH

Podľa čoho si mám fotopasca vybrať?

Zamerajte sa predovšetkým na účel použitia. Ak máte obchod a chcete ho mať neustále pod dohľadom, vyberte fotopasca s rýchlym GSM modulom. Ak ste milovníkom prírody a túžite po nevšedných záberoch, siahnete po zariadení s kvalitnými snímky vo vysokom rozlíšení. Náš personál vám rád poradí, či už prostredníctvom emailu alebo osobne na predajni.

Ako zamaskovať fotopascu?

Veľmi záleží na prostredí, v ktorom sa fotopascu bude nachádzať. Predovšetkým je dobré nikomu nehovoriť, že ste si fotopasca zaobstarali. Zariadenie nikdy neumiestňujte do úrovne očí dospelého človeka, dávajte ju vždy do výšky približne 2 metre. V prírodných podmienkach sa snažte fotopasca obklopiť lístím a vetvami, ale tak, aby neprekážali snímanie pohybu. V obchode zamaskujte fotopasca inými predmetmi, alebo si kúpte viditeľnú maketu, vďaka ktorej bude vaše skrytá funkčný fotopasca vo väčšom bezpečí.

Ako dlho vydrží batéria?

Všetko sa odvíja od typu batérií, ktoré používate a na aký počet batérií fotopasca funguje. Väčšina zariadení si vystačí so štyrmi batériami, preto ak chcete zvýšiť výdrž a je to možné, umiestnite do fotopasce batérií viac (8 - 12 ks). Pri 12 ks batérií môže fotopasca vydržať funkčné až 1 rok.

Pred objektívom sa pohybuje červené koliesko, nejedná sa o chybu?

Nie. Jedná sa o IR clonu, ktorá sa po vložení batérií automaticky nastaví.

Fotopasca po zapnutí displeja ihneď zhasne.

Skontrolujte, či je do zariadenia vložená SD karta. Väčšina fotopascí bez nej nepracuje, maximálne sa na chvíľu rozsvietia.

Fotopasca fotí len vo dne.

Skontrolujte batérie vo fotopasce, s najväčšou pravdepodobnosťou sú vybité. Vo dne má fotopasca menšiu spotrebu energie, na nočné snímanie už batérie zrejme nestačí.

Fotopasca v noci skracuje videa, prečo?

Na vine môžu byť opäť vybité batérie, ktoré už nočné snímanie videí nezvládajú.

Nastavil / a som odosielanie MMS, ale žiadne mi nechodia.

Skontrolujte, že ste u SIM karty vo fotopasce vypli funkcii PIN, prípadne prejdite celé nastavenie ešte raz. Pri nových SIM kariet zvyčajne trvá ich aktivácia operátorom až 24 hodín. Pokiaľ máte SIM kartu už dlhšie, overte si, že je na nej stále dostatočný kredit.

MMS mi z fotopasce chodia nepravidelne, snímky chýba.

Problém je pravdepodobne v zlom alebo kolísavom signálu. Skúste fotopasca premiestniť na miesto s lepším signálom, v prípade nutnosti skúste iného operátora.

 

S akýmkoľvek ďalším dotazom Vám radi pomôžeme na predajni alebo na emailu info@najfotopasce.sk